Online marketing Vývoj

Pomáháme e-shopům zvyšovat výnosy a spokojenost zákazníka

Pokročilé vyhledávání a jeho pravidelná optimalizace přináší spokojenost zákazníka a víc objednávek. Poradíme vám, jak na to.

15. 11. 2021
Online marketing Vývoj

Web Performance – rychlost a výkon je na internetu rozhodující

Se stále se zvyšující rychlostí a stabilitou internetového připojení už není v dnešní době technicky problém využívat internet k věcem, které ještě nedávno nebyly možné. Právě rychlost a dostupnost internetového připojení umožnila vytvořit podmínky pro přenos do té doby nemyslitelných obchodních aktivit.

16. 08. 2021
Online marketing Vývoj

Search Ready – Nový produkt usnadní vyhledávání. Co všechno umí?

Za vývojem Search Ready v Media Factory stojí v čele vývojového týmu Martin Vlasák. Ten také odpovídal na otázky, co nového ve věci vyhledávání může produkt přinést uživatelům a pro koho se nejlépe hodí.

10. 02. 2021
Design Online marketing Vývoj

eCommerce 2021+ 10 trendů, o kterých byste měli vědět

Svět eCommerce je prostorem, který nikdy nespí a stále se mění. Jaké trendy přicházejí na scénu a jak je můžete využít pro své podnikání? 5 nejžhavějších tipů shrnul autor článku, Radek Doležal – ředitel kreativní agentury Digital Vision.

18. 01. 2021
Online marketing

Jak zefektivnit kampaně? Manuálním nastavením

Kolega Kuba Racek přednášel na konferenci WEB TOP 100 o nejúspěšnější kampani, kterou jsme realizovali pro našeho významného klienta – stavebniny PRO-DOMA.

05. 12. 2018
Online marketing

7 tipů, proč a jak používat firemní Instagram

Instagram už není jen sítí, kam nasdílíte momentky z dovolené, fotku svého oběda nebo domácího mazlíčka. Čím dál víc se stává kanálem, který můžete využít také k prezentaci svojí firmy. Máme pro vás pár důvodů a fíglů, jak na Instagramu zapůsobit a využít jeho potenciál.

30. 11. 2018
Online marketing

Jak jsme PRO-DOMA přinesli 81% nárůst poptávek

S kampaní pro stavebniny PRO-DOMA jsme na různých kanálech (Sklik, AdWords, Facebook, YouTube) oslovili přes 90 % cílovky. Vedle 81% nárůstu poptávek se nám podařilo také výrazně zvýšit povědomí o značce. Výsledek předčil i naše očekávání, a proto byl oceněn i na letošní IEA.

19. 07. 2018
Online marketing

Výhody nového rozhraní Google AdWords: rozšíření o propagaci

V Česku lidé milují slevy. Google AdWords nově nabízí skvělou vychytávku – rozšíření o propagaci. Tento řádek navíc ve vašem inzerátu nabídne uživatelům všechny potřebné informace o slevě, ještě před návštěvou webu. Podívejte se, jak to může vypadat.

23. 03. 2018
Online marketing

Sklik spustil kombinovanou reklamu. Máme první výsledky.

Jak bylo avizováno dopředu, Sklik spustil kombinovanou reklamu, která představuje obdobu responzivní reklamy, využívané v konkurenčním Google AdWords. Tato novinka umožní uživatelům, inzerujícím pomocí reklamy v obsahové síti, zadat hned několik různě dlouhých textů i variant obrázků s mnoha rozměry. Výběr i uspořádání se přizpůsobuje konkrétní ploše, na které se bude reklama zobrazovat.

20. 02. 2018
Online marketing

4 tipy, jak ušetřit peníze v Google AdWords

Pracujete s Google AdWords a marně si lámete hlavu nad tím, jak u reklam ušetřit co nejvíce finančních prostředků? Přečtěte si naše 4 tipy, které vašemu rozpočtu zaručeně pomohou.

13. 02. 2018