Design Vývoj

Začali jsme s vývojem mobilních her

Valí se to na nás ze všech stran. Rádi si hrajeme a rádi zkoušíme nové věci. O čem je řeč tentokrát? Jasně, že o mobilních hrách, do jejichž vývoje jsme se pustili.

06. 03. 2018
Soutěže, eventy

Startuje Digicamp 2018! Chybět nebudeme ani jako partneři.

Letošní Digicamp již klepe na dveře a pro tento rok jsme se stali jeho partnery. A co víc, stopa Digital Vision bude pořádně vidět. Náš kolega Kuba Racek bude mít na Digicampu hned několik přednášek. Předáváním svých zkušeností tak pomůže účastníkům kempu ve vzdělávání.

01. 03. 2018
Soutěže, eventy

Soutěžíme i letos. Navážeme na loňské úspěchy?

Rok 2017 se pro nás stal velmi úspěšným. Jméno Digital Vision se objevilo na předních příčkách výsledků odborných soutěží a také v letošním roce chceme být vidět. Takže, kde nás letos uvidíte v nominaci?

27. 02. 2018
Online marketing

Sklik spustil kombinovanou reklamu. Máme první výsledky.

Jak bylo avizováno dopředu, Sklik spustil kombinovanou reklamu, která představuje obdobu responzivní reklamy, využívané v konkurenčním Google AdWords. Tato novinka umožní uživatelům, inzerujícím pomocí reklamy v obsahové síti, zadat hned několik různě dlouhých textů i variant obrázků s mnoha rozměry. Výběr i uspořádání se přizpůsobuje konkrétní ploše, na které se bude reklama zobrazovat.

20. 02. 2018
Online marketing

4 tipy, jak ušetřit peníze v Google AdWords

Pracujete s Google AdWords a marně si lámete hlavu nad tím, jak u reklam ušetřit co nejvíce finančních prostředků? Přečtěte si naše 4 tipy, které vašemu rozpočtu zaručeně pomohou.

13. 02. 2018
Vývoj

Kia s námi spustila nový web. A my ho ještě vylepšili.

Automobilka Kia je naším dlouholetým partnerem. Na podzim loňského roku Kia, společně s námi, spustila zcela nový web, který nabízí návštěvníkům a stávajícím i potencionálním zákazníkům, výbornou orientaci nejen v aktuálních novinkách a informacích, ale třeba také snadnou konfiguraci vozu na míru a další vychytávky. My jsme na novém webu provedli několik vylepšení, ze kterých vám dvě krátce představíme.

06. 02. 2018