Záškodníci na jaro vyměnili kabát

…a ukázali ho i v nové hře!

Záškodníci jsou zpátky. A v plné síle! Nový design přidal potvůrkám z reklamy na živosti a plasticitě. A působí i o dost výhružněji, nemyslíte?

zaskodnici-redesign.jpg

Bumbác a Chorobák na vás můžou číhat na každém kroku. A právě na nepříjemnosti s nimi spojené, tedy na úrazy a nemoci, se zaměřuje i životní pojištění České pojišťovny, ke kterému jsme vytvářeli novou microsite. A další online hru.

Dynamická interaktivní microsite

Na adrese vyzrajtenazaskodniky.cz představujeme přednosti flexibilního životního pojištění Můj život. Střízlivý modro-bílý design oživují pohyblivé prvky a animace.

Jednou z technologických vychytávek je převedení animací na křivky. Jejich hlavní výhodou je minimální objem dat – takže se rychle načítají a na mobilu vám nevyplýtvají FUP. Křivky jsou navíc responzivní stejně jako zbytek stránky. Velikost se plynule mění podle zařízení, na kterém stránku prohlížíte, a nestane se, že by prvek byl rozmazaný nebo „rozpixelovaný“.

zaskodnici-mujzivot.jpg

Online hra se záškodníky

Pro nové příšerky jsme si připravili i zbrusu novou hru. Opět jde o jednoduchou, zlehka návykovou „klikačku“ s cílem vydržet co nejdéle. Tedy včas umlátit všechny záškodníky vykukující z děr v zemi.

zaskodnici-hra.jpg

Je vám to povědomé? Bodejť by ne. Inspirovali jsme se léty prověřenou klasikou. Koncept arkádové hry Whac-a-mole pochází už z roku 1975. Hráč v ní skutečně fyzicky tluče paličkou po hlavě umělohmotné krtky, kdykoli vykouknou z díry. Vypadá to nějak takhle.

U naší digitální verze se záškodníky se ale nezapotíte, ani nebudete hlukem rušit kolegy, pokud se rozhodnete si jeden nebo dva pokusy dát rovnou v práci.

Soutěž o ceny od České pojišťovny

Česká pojišťovna navíc rovnou spustila soutěž. Pro hráče, kteří v každém z kol získají ve hře nejvyšší skóre, má připravené dárky (nejen) s tematikou záškodníků. Vyzkoušejte svůj postřeh, třeba čekají i na vás!

Hrajte na: vyzrajtenazaskodniky.cz/hra
(Soutěž trvá od 3. dubna až do 28. května 2018.)

Alternativní návrh: 3D

Myšlenku oživení záškodníků jsme dovedli ještě o krok dál. Jedním z našich návrhů bylo, že bychom mohli ve hře i na stránce použít postavičky záškodníků ve 3D. Klient dal nakonec přednost jednoduššímu konceptu s původními kresbami, a trojrozměrné postavičky se tak do finální verze nedostaly. My bychom se ale s vámi rádi podělili aspoň o náhled 3D modelu Bumbáce. Co říkáte na jeho divoké obočí? :)

zaskodnici-3D-2.jpg

 
Čtěte dál
Design

5 dobrých důvodů proč mít firemní knihu

Firemní kniha bude sloužit jako osobní dárek pro vaše zákazníky a partnery, ukážete světu, jací jste a co dovedete. Může být, ale i něčím víc. Krásnou výpravou do minulosti. K lidem a místům, kde to všechno začalo.

08. 03. 2022
Vývoj

Arbitron - hlasujte online

“Ať zvedne ruku ten, kdo je PRO.”
Vše se dnes přesouvá do online světa a stejně tak i volby a hlasování není třeba dělat neustále “postaru” - prezenčně. Vzrůstající poptávka po online hlasovací platformě dala vzniknout Arbitronu - online aplikaci pro hlasování a volby na míru.

22. 12. 2021