Soutěžíme i letos. Navážeme na loňské úspěchy?

Rok 2017 byl pro nás velmi úspěšný. Jméno Digital Vision se objevilo na předních příčkách výsledků odborných soutěží a také v letošním roce chceme být vidět. Takže, kde nás letos uvidíte v nominaci?

iea16-ceny.jpg

Internet Effectiveness Awards (IEA)

Na této nejvýznamnější české soutěži, která vyhlašuje nejefektivnější digitální projekty, chybět nemůžeme. Loni jsme na IEA16 soutěžili se třemi projekty a hned dva z nich byly oceněny prvním a druhým místem ve svých kategoriích. Které to byly?

  1. místo: Displejová kampaň na podporu prodeje vířivek pro klienta USSPA
  2. místo: Optimalizace PPC kampaní ve vyhledávání pro klienta BEST

Kompletní výsledky IEA16 najdete zde

Máme tedy na co navazovat, a proto si ani letošní nominaci na IEA17 utéct nenecháme.

19657487_1115033101962894_1406626952858323297_n.jpg

Creative Awards 2018 (dříve Louskáček)

Jako první nás ale čeká právě tato prestižní soutěž, do které jsme se přihlásili se dvěma projekty.

  1. Microsite „onlajnovky“ www.vyzrajtenazaskodniky.cz v kategorii DIGITAL / WEB PAGES + MICRO SITES, kde odborná porota oceňuje výjimečné práce realizované v online médiích a veškerou digitální, mobilní a technologickou komunikaci. Důraz klade také na originální a chytrá digitální řešení, která účinně propojují kreativitu a moderní technologie.
  2. Podzimní kampaň USSPA v kategorii ONLINE CAMPAIGN. Porota zde oceňuje kampaně, které originálním a účinným způsobem rozvíjejí jednu kreativní ideu v alespoň dvou výhradně digitálních kanálech.

A co dál? Digital Vision určitě během letošního roku uvidíte i v dalších odborných soutěžích, jakými jsou například PIAF, Web Top 100, Young Lions, Effie Awards a další.

O konkrétních nominacích a především výsledcích, vás budeme samozřejmě informovat.

Chtěli byste dosáhnout podobných výsledků společně s námi? Kontaktujte nás a pojďme do toho.

Soutěžíme i letos. Navážeme na loňské úspěchy?
Čtěte dál
Design

5 dobrých důvodů proč mít firemní knihu

Firemní kniha bude sloužit jako osobní dárek pro vaše zákazníky a partnery, ukážete světu, jací jste a co dovedete. Může být, ale i něčím víc. Krásnou výpravou do minulosti. K lidem a místům, kde to všechno začalo.

08. 03. 2022
Vývoj

Arbitron - hlasujte online

“Ať zvedne ruku ten, kdo je PRO.”
Vše se dnes přesouvá do online světa a stejně tak i volby a hlasování není třeba dělat neustále “postaru” - prezenčně. Vzrůstající poptávka po online hlasovací platformě dala vzniknout Arbitronu - online aplikaci pro hlasování a volby na míru.

22. 12. 2021