5 dobrých důvodů proč mít firemní knihu

Firemní kniha bude sloužit jako osobní dárek pro vaše zákazníky a partnery, ukážete světu, jací jste a co dovedete. Může být, ale i něčím víc. Krásnou výpravou do minulosti. K lidem a místům, kde to všechno začalo.

Důvod 1. - Exkluzivní dárek pro vaše obchodní partnery

Firemní kniha je skutečně překrásnou prezentací vaší společnosti. Může se stát výjimečným dárkem pro vaše společníky a zákazníky. Krásnou publikaci pořídíte v ceně lepšího vína a můžete skrze ni mimořádně prezentovat celou řadu témat, která jsou pro vás důležitá.

Důvod 2. - Ukážete to, na co jste hrdí

Pochlubit se můžete doslova čímkoli. Vyjmenováním konkrétních úspěchů vaší firmy v průběhu let ukážete na její trvalý rozvoj a pokračující růst. Prezentací podařených firemních akcí dáte najevo své kvalitní HR a ukážete spokojené zaměstnance. Dále může pozitivně komunikovat svoje etické ideály a vize ohledně směřování společnosti. V případě prezentace neúspěchů ukážete, jak jste se s touto situací dokázali vypořádat. Obchodním partnerům vyšlete jasný signál, že nastavená spolupráce s vámi má smysl nejen po obchodní, ale také po lidské stránce.

Důvod 3. - Přiblížíte firemní kulturu nováčkům a kandidátům

Sehnat kvalitní lidi bývá někdy problém. Použijte při snaze získat konkrétní kandidáty firemní knihu! Vyprávějte osobní příběhy vašich zaměstnanců, povězte více o jejich setkávání se i mimo pracovní povinnosti a vykreslete celou řadu zaměstnaneckých benefitů, které nabízíte. Rozhovorem s konkrétními kolegy/kolegyněmi, kteří/které mají třeba zajímavého koníčka, pomůžete vtisknout společnosti lidskou tvář. Ukážete tím, že je vaše firma pěkné místo pro práci, kde člověk kromě finanční odměny dostane také skvělé spolupracovníky/spolupracovnice a příjemné pracovní prostředí motivující k růstu.

Důvod 4. - Vydáte se na cestu do historie

Nechejte odkaz minulosti ožít. Firmy s dlouhou tradicí působí na zákazníky důvěryhodněji a spíše budou poptávat jejich služeb. Využijte tedy této své výhody naplno a pozvěte historii na stránky své firemní knihy. Fotografie zakladatelů, budov, ve kterých se začínalo, staré dopisy, mapy, nákresy, etikety výrobků… cokoliv, co máte po ruce ukáže, že jste stabilní společností, která není na trhu žádným nováčkem!

Důvod 5. - Získejte spousty marketingových materiálů

Během výroby knihy se toho spoustu nafotí, napíše, vyhrabe z archivů, naskenuje a připraví. Kromě knihy tak získáte i hromadu marketingových materiálů, které můžete použít v jiných propagačních materiálech, v článcích na blog nebo pro komunikaci na sociálních sítích. A tohle všechno by vás stejně něco stálo v nákladech. Tak proč tyto finance nepoužít rovnou na luxusní publikaci, která zvýší prestiž vaší firmy?

Proč se vyplatí mít svou vlastní knihu už víte. Ale jak na to? Ozvěte se nám a my vám poradíme, případně vám s projektem pomůžeme. Zvládáme nejen knihy, ale i spousty dalších věcí v marketingu. O všem, co pro vás můžeme zařídit, píšeme na našich nových webových stránkách. Budeme rádi, když na ně mrknete - www.switchmedia.cz

5 dobrých důvodů proč mít firemní knihu
Čtěte dál
Vývoj

Arbitron - hlasujte online

“Ať zvedne ruku ten, kdo je PRO.”
Vše se dnes přesouvá do online světa a stejně tak i volby a hlasování není třeba dělat neustále “postaru” - prezenčně. Vzrůstající poptávka po online hlasovací platformě dala vzniknout Arbitronu - online aplikaci pro hlasování a volby na míru.

22. 12. 2021
Online marketing Vývoj

Pomáháme e-shopům zvyšovat výnosy a spokojenost zákazníka

Pokročilé vyhledávání a jeho pravidelná optimalizace přináší spokojenost zákazníka a víc objednávek. Poradíme vám, jak na to.

15. 11. 2021