Naklikej, zjisti cenu a objednej auto

Hned a online. Pro ŠKODA Auto jsme na míru vytvořili kalkulačku vozů, přímo propojenou s objednávkovým formulářem.

Kdo nedigitalizuje, jako by nežil

Velký (po)krok jsme tentokrát pomohli udělat společnosti ŠKODA Auto. MAL kalkulačka pomůže jejím zaměstnancům snadno nakonfigurovat a objednat vůz na leasing. Dává možnost navolit si barvu, výkon, výbavu i výši spoluúčasti na pojištění a rovnou vypočítá cenu.

Rychle, jasně a přehledně

Online systém úspěšně nahradil dřívější složitý proces objednání auta, kdy musel zaměstnanec vyplnit několik formulářů a osobně vše řešit na zákaznickém oddělení. Teď si může veškeré parametry pohodlně naklikat z domova nebo kanceláře. Projít si možnosti, vybrat ideální variantu a hotovou objednávku ihned odeslat.

Část zaměstnanců Škodovky jsme tak zbavili zbytečného papírování. A pomohli jsme zásadně omezit plýtvání časem, energií a penězi vynaloženými na cesty nutné k předávání informací offline z ruky do ruky. Snad pomůžeme ušetřit i nejedny nervy. :)

 
Čtěte dál
Design

5 dobrých důvodů proč mít firemní knihu

Firemní kniha bude sloužit jako osobní dárek pro vaše zákazníky a partnery, ukážete světu, jací jste a co dovedete. Může být, ale i něčím víc. Krásnou výpravou do minulosti. K lidem a místům, kde to všechno začalo.

08. 03. 2022
Vývoj

Arbitron - hlasujte online

“Ať zvedne ruku ten, kdo je PRO.”
Vše se dnes přesouvá do online světa a stejně tak i volby a hlasování není třeba dělat neustále “postaru” - prezenčně. Vzrůstající poptávka po online hlasovací platformě dala vzniknout Arbitronu - online aplikaci pro hlasování a volby na míru.

22. 12. 2021