Naklikej, zjisti cenu a objednej auto

Hned a online. Pro ŠKODA Auto jsme na míru vytvořili kalkulačku vozů, přímo propojenou s objednávkovým formulářem.

Kdo nedigitalizuje, jako by nežil

Velký (po)krok jsme tentokrát pomohli udělat společnosti ŠKODA Auto. MAL kalkulačka pomůže jejím zaměstnancům snadno nakonfigurovat a objednat vůz na leasing. Dává možnost navolit si barvu, výkon, výbavu i výši spoluúčasti na pojištění a rovnou vypočítá cenu.

Rychle, jasně a přehledně

Online systém úspěšně nahradil dřívější složitý proces objednání auta, kdy musel zaměstnanec vyplnit několik formulářů a osobně vše řešit na zákaznickém oddělení. Teď si může veškeré parametry pohodlně naklikat z domova nebo kanceláře. Projít si možnosti, vybrat ideální variantu a hotovou objednávku ihned odeslat.

Část zaměstnanců Škodovky jsme tak zbavili zbytečného papírování. A pomohli jsme zásadně omezit plýtvání časem, energií a penězi vynaloženými na cesty nutné k předávání informací offline z ruky do ruky. Snad pomůžeme ušetřit i nejedny nervy. :)

 
Čtěte dál
Design

Třetí rozměr pohledu na váš byznys. Víte, co je lentikulární tisk a jak ho využít?

Ne, že by klasickým plakátům úplně odzvonilo. Ale pro prezentaci ve 21. století můžete využít ještě daleko sofistikovanější metody tisku. Jednou z nich je například tzv. „lentikulární tisk“. Je dobré o něm vědět především z jednoho důvodu: zákazníci na něm mohou oči nechat.

28. 07. 2021
Vývoj

PHP - Kontroverzní jazyk, který ještě neřekl poslední slovo

Mnozí predikovali postupný a pomalý zánik PHP jako nástroje pro tvorbu webových aplikaci. Proč vlastně používat jazyk, který vznikal jako pomocný nástroj pro potřeby jednoho člověka? Proč používat PHP, pokud existuje Java, Golang, TypeScript? Realita ale poněkud překvapující: jazyk žije, rozvíjí se a přináší spoustu vychytávek, které mu umožňuji úspěšně konkurovat na trhu. Vlastně dokonce být lídrem toho trhu ;)

11. 05. 2021