Naklikej, zjisti cenu a objednej auto

Hned a online. Pro ŠKODA Auto jsme na míru vytvořili kalkulačku vozů, přímo propojenou s objednávkovým formulářem.

Kdo nedigitalizuje, jako by nežil

Velký (po)krok jsme tentokrát pomohli udělat společnosti ŠKODA Auto. MAL kalkulačka pomůže jejím zaměstnancům snadno nakonfigurovat a objednat vůz na leasing. Dává možnost navolit si barvu, výkon, výbavu i výši spoluúčasti na pojištění a rovnou vypočítá cenu.

Rychle, jasně a přehledně

Online systém úspěšně nahradil dřívější složitý proces objednání auta, kdy musel zaměstnanec vyplnit několik formulářů a osobně vše řešit na zákaznickém oddělení. Teď si může veškeré parametry pohodlně naklikat z domova nebo kanceláře. Projít si možnosti, vybrat ideální variantu a hotovou objednávku ihned odeslat.

Část zaměstnanců Škodovky jsme tak zbavili zbytečného papírování. A pomohli jsme zásadně omezit plýtvání časem, energií a penězi vynaloženými na cesty nutné k předávání informací offline z ruky do ruky. Snad pomůžeme ušetřit i nejedny nervy. :)

 
Čtěte dál
Design

Firemní časopis v praxi: Co po vás ten grafik chce?

Pokud při tvorbě magazínu nechcete, aby fotografie ředitele společnosti vedle úvodníku vypadala, jako kdyby jí někdo poskládal v Minecraftu, doporučujeme dobře naslouchat požadavkům grafika. Že je občas tak trochu záhadné, co to po vás vlastně chce? Nezoufejte! Máme pro vás příkladový slovník, díky kterému se naučíte požadavkům kreativního týmu nejen rozumět, ale dokonce je i předvídat.

09. 03. 2021
Team

Pravda o IT specialistech v roce 2021 – 1. díl

Vtipů o IT specialistech koluje spousta. Obecně jsou „zbytkem světa“ obvykle považováni za hůře přizpůsobivé jedince hovořící divnou řečí o nesrozumitelných věcech. Alespoň tak tomu bylo ještě v minulé dekádě. Ale kde je vlastně pravda a co platí v roce 2021? Zeptali jsme se přímo jich – odpovídali IT specialisté z Media Factory.

22. 02. 2021