Kia s námi spustila nový web. A my ho ještě vylepšili.

Automobilka Kia je naším dlouholetým partnerem. Na podzim loňského roku Kia, společně s námi, spustila zcela nový web, který nabízí návštěvníkům a stávajícím i potencionálním zákazníkům, výbornou orientaci nejen v aktuálních novinkách a informacích, ale třeba také snadnou konfiguraci vozu na míru a další vychytávky. My jsme na novém webu provedli několik vylepšení, ze kterých vám dvě krátce představíme.

KIA FILTER skladových vozů

Kia nabízí možnost výběru tzv. skladového vozu. Jedná se o vozy Kia, které jsou pro zákazníka připraveny ihned k odběru. Díky nově vyvinutému filtrování, které jsme na nový web Kia implementovali, je nyní vyhledávání požadovaných vozů mnohem snadnější a zabere výrazně méně času než dříve.

Největší výhoda nového filtrování spočívá právě v jeho rychlosti. Filtrování se totiž provádí na základě každé změny filtru a díky tomu odpadá pro uživatele zdlouhavé čekání, ke kterému by došlo v případě, že by docházelo k filtrování až na základě kompletně vyplněného filtru.

Z toho vyplývá pro uživatele velká výhoda v podobě rychlého a snadného dohledání požadovaného vozu s potřebnou konfigurací. Na pár kliknutí tak uživatel získá relevantní výsledek.

Kia_1.jpg

KIA SERVIS REZERVACE pro rychlé objednání servisní prohlídky

Také objednání servisní prohlídky u požadovaného autorizovaného dealera kdekoliv po ČR, bude pro uživatele záležitostí několika málo okamžiků. Nový rezervační formulář umožňuje intuitivní a ultra-rychlý výběr rezervace servisu vozu pouze v několika krocích.

Díky propojení s dealery, kteří průběžně zasílají již obsazené termíny, uživatel během rezervace vidí termíny pro něj dostupné a odpadá mu tak krok v podobě dotazu volného termínu servisní prohlídky. Stačí tedy vybrat požadovaný termín a vyčkat na potvrzení od dealera. Uživatel navíc může do rezervačního formuláře přejít rovnou přes konkrétního dealera.

Další výhodou je intuitivní kalendář. Uživateli zde odpadá nutnost klikání napříč měsíci. Přechod je zajištěn pouze pomocí kolečka myši, popř. prstu při využití mobilního zařízení.

Kia_2.jpg

Využité technologie a proč:

React

  • • V dnešní době jedna z nejrozšířenějších javascriptových knihoven. Je vytvořená a spravovaná vývojáři Facebooku.
  • • React jsme zvolili pro jeho rychlost a jednoduchost tvorby komponent.
  • • Je vhodný i pro další budoucí rozšiřování.

Redux

  • • Redux je stavový kontejner udržující stav aplikace.
  • • Pracuje na velmi jednoduchém principu: na základě dané akce provede změnu ze starého stavu na nový.
  • • Díky tomu je umožněn podrobný přehled nad stavem aplikace a jednotlivými akcemi.

Potřebovali byste obdobné řešení i pro váš web? Neváhejte nás kontaktovat.

 
Čtěte dál
Design

5 dobrých důvodů proč mít firemní knihu

Firemní kniha bude sloužit jako osobní dárek pro vaše zákazníky a partnery, ukážete světu, jací jste a co dovedete. Může být, ale i něčím víc. Krásnou výpravou do minulosti. K lidem a místům, kde to všechno začalo.

08. 03. 2022
Vývoj

Arbitron - hlasujte online

“Ať zvedne ruku ten, kdo je PRO.”
Vše se dnes přesouvá do online světa a stejně tak i volby a hlasování není třeba dělat neustále “postaru” - prezenčně. Vzrůstající poptávka po online hlasovací platformě dala vzniknout Arbitronu - online aplikaci pro hlasování a volby na míru.

22. 12. 2021