Online marketing

Jak zefektivnit kampaně? Manuálním nastavením

Kolega Kuba Racek přednášel na konferenci WEB TOP 100 o nejúspěšnější kampani, kterou jsme realizovali pro našeho významného klienta – stavebniny PRO-DOMA.

05. 12. 2018
Online marketing

7 tipů, proč a jak používat firemní Instagram

Instagram už není jen sítí, kam nasdílíte momentky z dovolené, fotku svého oběda nebo domácího mazlíčka. Čím dál víc se stává kanálem, který můžete využít také k prezentaci svojí firmy. Máme pro vás pár důvodů a fíglů, jak na Instagramu zapůsobit a využít jeho potenciál.

30. 11. 2018
Vývoj

Naklikej, zjisti cenu a objednej auto

Hned a online. Pro ŠKODA Auto jsme na míru vytvořili kalkulačku vozů, přímo propojenou s objednávkovým formulářem.

26. 09. 2018
Online marketing

Jak jsme PRO-DOMA přinesli 81% nárůst poptávek

S kampaní pro stavebniny PRO-DOMA jsme na různých kanálech (Sklik, AdWords, Facebook, YouTube) oslovili přes 90 % cílovky. Vedle 81% nárůstu poptávek se nám podařilo také výrazně zvýšit povědomí o značce. Výsledek předčil i naše očekávání, a proto byl oceněn i na letošní IEA.

19. 07. 2018
Design Vývoj

Záškodníci na jaro vyměnili kabát

Mrkněte na Záškodníky v novém kabátě, na zbrusu nové interaktivní microsite. Připravili jsme jim i další online hru! Poměřte své síly s dalšími hráči a zapojte se do soutěže o ceny.

13. 04. 2018
Vývoj

Vidíte do budoucnosti? My ano. S Adviserem

Osobní návštěvy bank a dalších institucí budou za chvíli minulostí. Budoucnost komunikace a poradenství totiž spočívá ve virtuální realitě. A my jdeme s nejnovějšími trendy. Náš Adviser vás spojí s finančním poradcem a vyplní tak mezeru mezi internetovým bankovnictvím a fyzickými pobočkami.

06. 04. 2018
Online marketing

Výhody nového rozhraní Google AdWords: rozšíření o propagaci

V Česku lidé milují slevy. Google AdWords nově nabízí skvělou vychytávku – rozšíření o propagaci. Tento řádek navíc ve vašem inzerátu nabídne uživatelům všechny potřebné informace o slevě, ještě před návštěvou webu. Podívejte se, jak to může vypadat.

23. 03. 2018
Design Vývoj

Začali jsme s vývojem mobilních her

Valí se to na nás ze všech stran. Rádi si hrajeme a rádi zkoušíme nové věci. O čem je řeč tentokrát? Jasně, že o mobilních hrách, do jejichž vývoje jsme se pustili.

06. 03. 2018
Soutěže, eventy

Startuje Digicamp 2018! Chybět nebudeme ani jako partneři.

Letošní Digicamp již klepe na dveře a pro tento rok jsme se stali jeho partnery. A co víc, stopa Digital Vision bude pořádně vidět. Náš kolega Kuba Racek bude mít na Digicampu hned několik přednášek. Předáváním svých zkušeností tak pomůže účastníkům kempu ve vzdělávání.

01. 03. 2018
Soutěže, eventy

Soutěžíme i letos. Navážeme na loňské úspěchy?

Rok 2017 se pro nás stal velmi úspěšným. Jméno Digital Vision se objevilo na předních příčkách výsledků odborných soutěží a také v letošním roce chceme být vidět. Takže, kde nás letos uvidíte v nominaci?

27. 02. 2018